Owerlok JACK E4-4 - czteronitkowy

Index: MU

4 nitkowy
Direct Drive

Ilość

    Dostępność: 
Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę produktu

Owerlok JACK E4-4 - czteronitkowy

Owerlok JACK E4-4 - czteronitkowy


4 nitkowyDirect Drive

Prosimy wypełnić poniższe pola, obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 


  • Zamówienia złożone do godziny 14:00 będą wysłane tego samego dnia z wyjątkiem urządzeń i maszyn wysyłanych na europalecie. Zamówienia złożone do godziny 14:00 będą wysłane tego samego dnia z wyjątkiem urządzeń i maszyn wysyłanych na europalecie.

Opis

Maszyna w stanie idelanym ! Bez widocznych śladów użytkowania. Gwarancja 12 miesięcy 

JACK E4-4 to owerlok czteroniktowy, którego konstrukcja została wykonana w taki sposób, by korzystać z niego jak najdłużej. Jest to urządzenie marki JACK bez automatyki, które pochodzi z serii nowoczesnych maszyn szwalniczych. Dzięki innowacyjnej budowie urządzenia, jego mechanizmy są bardzo sprawnie wentylowane, co przedłuża ich żywotność, a także zwiększa wydajność całej maszyny.

Owerlok JACK E4-4 ma napęd Direct Drive, czyli wbudowany w głowicę. Takie rozwiązanie sprawiło, że urządzenie działa bezawaryjnie. Brak paska napędu nie tylko wyeliminował konieczność wymiany tej części do maszyny szwalniczej, ale również sprawił, że maszyna działa ciszej i nie powoduje zbyt dużych drgań. Dzięki temu wzrósł też komfort korzystania z owerloka. Dodatkową zaletą napędu w JACK E4-4 jest to, że wykorzystany w nim silnik do maszyny do szycia servo jest energooszczędny i w porównaniu z silnikami sprężynowymi pozwala zaoszczędzić nawet 70% kosztów.

JACK E4-4 posiada bardzo prosty w obsłudze panel. Za jego pomocą możliwe jest wyznaczenie limitu szybkości szycia, a także dostosowanie jej do potrzeb konkretnego projektu (przy uwzględnieniu maksymalnej prędkości owerloka - 5500 ściegów na minutę). Panel pozwala również ustawić pozycję igły (u góry lub na dole), a także natężenie diod LED (w trójstopniowej skali) zintegrowanego z głowicą maszyny.

Ostatnia funkcja pozwala dostosować warunki pracy do oświetlenia wewnątrz pomieszczenia - dzięki temu szycie zawsze będzie wygodne i na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o precyzję wykonania. Panel, choć jest niewielki i ma tylko dwa miejsca cyfrowe, wyświetla też błędy, które uniemożliwiają poprawne działanie maszyny. W ten sposób można łatwo zdiagnozować i szybko usunąć każdą usterkę.

Wznios stopki w owerloku JACK E4-4 wynosi 6 mm. Igły szwalnicze, które są dla niego dedykowane, to igły do owerloka B-27. Smarowanie odbywa się centralnie, a transport jest różnicowy, pojedynczy - ząbkowy.

Produkty powiązane

(9 z tej samej kategorii)

Zarejestruj

Rejestracja nowego konta

Juz posiadasz konto?
Zaloguj się albo Resetuj hasło